Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum

Objednávky z roku 2023

Objednávky za obdobie 02.12. – 11.12.2023

Objednávky za obdobie 11.11. – 21.11.2023

Objednávky za obdobie 01.11. – 10.11.2023

Objednávky za obdobie 21.10. – 31.10.2023

Objednávky za obdobie 11.10. – 20.10.2023

Objednávky za obdobie 30.09. – 10.10.2023

Objednávky za obdobie 19.09. – 29.09.2023

Objednávky za obdobie 23.08. – 04.09.2023

Objednávky za obdobie 12.08. – 22.08.2023

Objednávky za obdobie 29.07. – 11.08.2023

Objednávky za obdobie 15.07. – 28.07.2023

Objednávky za obdobie 14.06. – 27.06.2023

Objednávky za obdobie 16.-22.01.2023
Objednávky za obdobie 23.-29.01.2023
Objednávky za obdobie 30.01.-05.02.2023
Objednávky za obdobie 06.-12.02.2023
Objednávky za obdobie 13.-19.02.2023
Objednávky za obdobie 20.-26.02.2023
Objednávky za obdobie 27.02.-05.03.2023
Objednávky za obdobie 06.-12.03.2023
Objednávky za obdobie 13.-19.03.2023
Objednávky za obdobie 20.-26.03.2023
Objednávky za obdobie 27.03.-02.04.2023
Objednávky za obdobie 03.-09.04.2023
Objednávky za obdobie 10.04.-16.04.2023

Objednávky za obdobie – 17.04. – 23.04.2023
Objednávky za obdobie – 24.04. – 30.04.2023
Objednávky za obdobie – 01.05. – 07.05.2023
Objednávky za obdobie – 08.05. – 14.05.2023
Objednávky za obdobie – 15.05. – 21.05.2023
Objednávky za obdobie – 22.05. – 31.05.2023
Objednávky za obdobie – 01.06. – 13.06.2023

Objednávky za obdobie – 28.06. – 14.07.2023

Skip to content