Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum

Faktúry zverejnenie

ROK 2024

Faktúry za obdobie 01.02.-15.01.2024

Faktúry za obdobie 01.01.-31.01.2024

ROK 2023

Faktúry za obdobie 16.12.-31.12.2023

Faktúry za obdobie 01.12.-15.12.2023

Faktúry za obdobie 16.11.-30.11.2023

Faktúry za obdobie 01.11.-15.10.2023

Faktúry za obdobie 16.10.-31.10.2023

Faktúry za obdobie 01.10.-15.10.2023

Faktúry za obdobie 16.09.-30.09.2023

Faktúry za obdobie 01.09.-15.09.2023

Faktúry za obdobie 16.08.-31.08.2023

Faktúry za obdobie 16.07.-31.07.2023

Faktúry za obdobie 01.07.-15.07.2023

Faktúry za obdobie 16.06.-30.06.2023

Faktúry za obdobie 01.06.-15.06.2023

Faktúry za obdobie 16.05.-31.05.2023
Faktúry za obdobie 01.05.-15.05.2023

Faktúry za obdobie 16.04.23-30.04.23

Faktúry za obdobie 01.04.-15.04.2023
Faktúry za obdobie 01.03.-31.03.2023

ROK 2022
Faktúry za obdobie 01.01.-15.01.2022
Faktúry za obdobie 16.01.-31.01.2022
Faktúry za obdobie 01.02.-15.01.2022
Faktúry za obdobie 16.02.-28.02.2022
Faktúry za obdobie 01.03.-15.03.2022
Faktúry za obdobie 16.03.-31.03.2022
Faktúry za obdobie 01.04.-15.04.2022
Faktúry za obdobie 16.04.-30.04.2022
Faktúry za obdobie 01.05.-31.05.2022
Faktúry za obdobie 01.06.-15.06.2022
Faktúry za obdobie 16.06.-30.06.2022
Faktúry za obdobie 01.07.-15.07.2022
Faktúry za obdobie 16.07.-31.07.2022
Faktúry za obdobie 01.08.-15.08.2022
Faktúry za obdobie 16.08.-31.08.2022
Faktúry za obdobie 01.09.-15.09.2022
Faktúry za obdobie 16.09.-30.09.2022
Faktúry za obdobie 01.10.-15.10.2022
Faktúry za obdobie 16.10.-31.10.2022
Faktúry za obdobie 01.11.-15.11.2022
Faktúry za obdobie 16.11.-30.11.2022
Faktúry za obdobie 01.12.-15.12.2022
Faktúry za obdobie 16.12.-31.12.2022

ROK 2021
Faktúry za obdobie 01.01-15.01.2021
Faktúry za obdobie 16.01-31.01.2021
Faktúry za obdobie 01.02-15.02.2021
Faktúry za obdobie 16.02-28.02.2021
Faktúry za obdobie 01.03.-15.03.2021
Faktúry za obdobie 16.03-31.03.2021
Faktúry za obdobie 01.04.-15.04.2021
Faktúry za obdobie 16.04.-30.04.2021
Faktúry za obdobie 01.05.-15.05.2021
Faktúry za obdobie 16.05.-31.05.2021
Faktúry za obdobie 01.06.-15.06.2021
Faktúry za obdobie 16.06.-30.06.2021
Faktúry za obdobie 01.07.-15.07.2021
Faktúry za obdobie 16.07.-31.07.2021
Faktúry za obdobie 01.08.-15.08.2021
Faktúry za obdobie 16.08.-31.08.2021
Faktúry za obdobie 01.09.-15.09.2021
Faktúry za obdobie 16.09.-30.09.2021
Faktúry za obdobie 01.10.-15.10.2021
Faktúry za obdobie 16.10.-31.10.2021
Faktúry za obdobie 01.11.-15.11.2021
Faktúry za obdobie 16.11.-30.11.2021
Faktúry za obdobie 01.12.-15.12.2021
Faktúry za obdobie 16.12.-31.12.2021

ROK 2020
Faktúry za obdobie 01.01-15.01.2020
Faktúry za obdobie 16.01.-31.01.2020
Faktúry za obdobie 01.02.-15.02.2020
Faktúry za obdobie 16.02.-29.02.2020
Faktúry za obdobie 01.03.-15.03.2020
Faktúry za obdobie 16.03.-31.03.2020
Faktúry za obdobie 01.04.-15.04.2020
Faktúry za obdobie 16.04.-30.04.2020
Faktúry za obdobie 01.05.-15.05.2020
Faktúry za obdobie 16.05.-31.05.2020
Faktúry za obdobie 01.06.-15.06.2020
Faktúry za obdobie 16.06.-30.06.2020
Faktúry za obdobie 01.07.-15.07.2020
Faktúry za obdobie 16.07.-31.07.2020
Faktúry za obdobie 01.08.-15.08.2020
Faktúry za obdobie 16.08.-31.08.2020
Faktúry za obdobie 01.09.-15.09.2020
Faktúry za obdobie 16.09.-30.09.2020
Faktúry za obdobie 01.10.-15.10.2020
Faktúry za obdobie 16.10.-31.10.2020
Faktúry za obdobie 01.11.-15.11.2020
Faktúry za obdobie 16.11.-30.11.2020
Faktúry za obdobie 01.12.-15.12.2020
Faktúry za obdobie 16.12.-31.12.2020

ROK 2019
Faktúry za obdobie 01.01-15.01.2019
Faktúry za obdobie 16.01-31.01.2019
Faktúry za obdobie 01.02-15.02.2019
Faktúry za obdobie 16.02-28.02.2019
Faktúry za obdobie 01.03-15.03.2019
Faktúry za obdobie 16.03-31.03.2019
Faktúry za obdobie 01.04-15.04.2019
Faktúry za obdobie 16.04-30.04.2019
Faktúry za obdobie 01.05-15.05.2019
Faktúry za obdobie 16.05-31.05.2019
Faktúry za obdobie 01.06-15.06.2019
Faktúry za obdobie 16.06-30.06.2019
Faktúry za obdobie 01.07-15.07.2019
Faktúry za obdobie 16.07-31.07.2019
Faktúry za obdobie 01.08.-15.08.2019
Faktúry za obdobie 16.08.-31.08.2019
Faktúry za obdobie 01.09.-15.09.2019
Faktúry za obdobie 16.09.-30.09.2019
Faktúry za obdobie 01.10.-15.10.2019
Faktúry za obdobie 16.10.-31.10.2019
Faktúry za obdobie 01.11.-15.10.2019
Faktúry za obdobie 16.11.-30.11.2019
Faktúry za obdobie 01.12.-15.12.2019
Faktúry za obdobie 16.12.-31.21.2019

Skip to content